Wrocławski Teatr Współczesny

Menu główne

Wyszukiwarka

Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: YouTube
Przejdź do: Kontrast domyślny - klasyczna wersja serwisu
PrzejdĹş do wersji polskiej serwisu
Go to english version

Wrocławski Teatr Współczesny poszukuje specjalistki/specjalisty ds. mediów

Zakres obowiązków:

  • działania kreacyjne oraz koordynowanie przepływu informacji, zdjęć i materiałów graficznych na stronę internetową oraz profile Teatru w mediach społecznościowych;
  • aktualizacja informacji archiwalnych na stronie internetowej Teatru;
  • udział w opracowywaniu koncepcji promocyjnej Teatru i poszczególnych spektakli, kreacji wydarzeń specjalnych oraz wydarzeń towarzyszących spektaklom;
  • kontakt z mediami, monitoring i informowanie o aktualnych wydarzeniach w Teatrze;
  • udział w organizacji spotkań i dyskusji po przedstawieniach i wydarzeniach artystycznych;
  • organizacja sesji nagraniowych, zdjęciowych i filmowych do działań promocyjnych;
  • prowadzenie korespondencji w języku angielskim;
  • współpraca w pozyskiwaniu środków finansowych od fundacji, różnego rodzaju instytucji oraz sponsorów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (w tym licencjat) – preferowane humanistyczne,
  • znajomość życia teatralnego w Polsce,
  • doświadczenie w pracy w instytucji kultury lub organizacjach pozarządowych,
  • umiejętność tworzenia i redagowania tekstów,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • odpowiedzialność, kreatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas próbny,
  • wynagrodzenie 3800 zł + dodatek stażowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Forma zgłoszenia: CV i list motywacyjny. Zgłoszenia prosimy nadsyłać mailowo na adres: kadry@wteatrw.pl do 23 stycznia 2022 r.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Stopka

Zamknij