Wrocławski Teatr Współczesny

LATO W TEATRZE – TRZY W JEDNYM

4 lipca 2022
W ubiegłym roku zainaugurowaliśmy cykl TRZY W JEDNYM, w ramach którego offowe teatry mają możliwość pokazać swoje spektakle na scenach Wrocławskiego Teatru Współczesnego. W tym roku będą to: Teatr Ad Spectatores (w koprodukcji z WTW), Teatr Formalina i Fundacja Jubilo.

W wiejskich kostnicach dochodzi do serii zagadkowych zdarzeń. Rozpoczyna się śledztwo mające na celu wyjaśnienie zagadki, tak zwanego, ruszania zwłok. Śledztwo w reżyserii Macieja Masztalskiego na podstawie kryminału Stanisława Lema będzie można zobaczyć 19, 20 i 21.06 o godz. 20:00 na Dużej Scenie WTW.

Z kolei 28.06 dwukrotnie (o godz. 16:00 i 19:00) zostanie wystawione Plemię – spektakl tworzonego przez studentów Teatru Formalina, który powstał na bazie improwizacji, tworzenia dialogów z sytuacji scenicznych i wspólnego pisania na scenie.

Po drugiej stronie to zaś kolejny efekt trzyletnich badań Fundacji Jubilo nad tematami wolności i odosobnienia. Spektakl powstał na bazie materiałów zebranych w wywiadach, źródeł literackich oraz tekstów napisanych przez samych wykonawców. Na Dużej Scenie WTW będzie go można zobaczyć 3 i 4 września o godz. 19:15.

Bilety: www.wteatrw.pl

Uwaga! Bilety na Śledztwo są dostępne tutaj.
 
Stopka

Zamknij