Wrocławski Teatr Współczesny

Menu główne

Wyszukiwarka

Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: YouTube
Przejdź do: Wersja kontrastowa
PrzejdĹş do wersji polskiej serwisu
Go to english version

MOJE MIEJSCE-warsztaty dla młodzieży

4 lipca 2020
{n_title2}

Od 6 do 10 lipca we Wrocławskim Teatrze Współczesnym odbędą się warsztaty edukacyjno-teatralne dla młodzieży w wieku od 13 do 15 lat. 

Podczas warsztatów młodzież będzie uczyć się teatru, będzie rozbierać go na małe elementy, z których później powstaną autorskie prezentacje. Będzie to wspólna praca, która będzie podążała w dwóch przenikających się kierunkach: z jednej strony zajmiemy się teatrem, z drugiej będziemy zachęcać młodzież do przyglądania się samym sobie.

Celem warsztatów będzie wmocnienie wśród młodzieży świadomości swoich silnych stron, kształtowanie umiejętności współpracy oraz wypowiadania własnej opinii i przyjmowania informacji zwrotnych, prezentacji siebie i efektów swojej pracy. Będą poznawać i rozwijać narzędzia, które wspomogą w tworzeniu własnych wypowiedzi artystycznych w najbliższej dla nich formie i które ułatwią rozumienie sztuki i doświadczanie jej.

Prowadzące:
Zina Kerste – aktorka WTW
Ewa Lamberska – pedagożka

więcej informacji na profilu warsztatów na Facebooku

Warsztaty organizowane przez: Moje miejsce-warsztaty, Stowarzyszenie Teatr Nowy Świat oraz Wrocławski Teatr Współczesny.
Stopka

Zamknij