Wrocławski Teatr Współczesny

Menu główne

Wyszukiwarka

Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: YouTube
Przejdź do: Wersja kontrastowa
Przejdź do wersji polskiej serwisu
Go to english version

Powrót do teatru z POWROTEM KRÓLA

9 czerwca 2020
{n_title2}

Na zakończenie sezonu artystycznego w WTW zapraszamy na spektakl POWRÓT KRÓLA Michała Walczaka. Gramy 3, 4 i 5 lipca o godz. 19:15 na Dużej Scenie. Bilety już w sprzedaży.

Sztuka Michała Walczaka, twórcy kabaretu Pożar w Burdelu nagrodzona w III Konkursie Dramaturgicznym STREFY KONTAKTU. Prześmiewcza historia z drugim dnem o artystach "wyautowanych z rynku" i królu muzyki pop, który być może ich uratuje. 

KUP BILET

„Cyrkowe stroje bawią rewią kolorów. Dla kontrastu scenografia jest minimalistyczna. Na ekranie dzielącym scenę można w pewnym momencie zauważyć sugestywną postać Króla i uważam tą grę światła i cienia za wielce udaną. Drugim elementem jest gigantyczne łoże, w którym rozgrywa się nieprzewidywalna rozmowa. Powrót króla w wykonaniu Teatru Nowy Świat to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto lubi inteligentny humor, zaskakujące dialogi i trafne spostrzeżenia. Wielkie brawa dla całego zespołu!”. [Dorota Wierzbicka, Dziennik Teatralny Wrocław]

Przedstawienie zrealizowane wspólnie przez WTW i Stowarzyszenie Teatr Nowy Świat.
 

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego wprowadziliśmy nowe zasady organizacji widowni.
Stopka

Zamknij