Wrocławski Teatr Współczesny

Menu główne

Wyszukiwarka

Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: YouTube
Przejdź do: Wersja kontrastowa
Przejdź do wersji polskiej serwisu
Go to english version

Wybierz kryteria fitrowania:
25 września 2018
Zapraszamy dziennikarzy na próbę medialną najnowszej premiery WTW - GARBUSA Sławomira Mrożka w reż. Marka Fiedora. Odbędzie się ona w Teatrze Muzycznym Capitol na Scenie Ciśnień we wtorek, 25 września - o godz. 13.00. Od godz. 12.45 Tatiana Drzycimska - rzecznik prasowy WTW - będzie czekać na dziennikarzy z materiałami prasowymi.


6 września 2018
Rozpoczynamy kolejny etap projektu edukacyjnego JAK POPRZEZ TEATR POZNAWAĆ ŚWIAT dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Młodzi ludzie, w wieku od 13 do 18 lat, z siedmiu szkół wrocławskich oraz z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy wezmą udział w warsztatach z psychologiem, filozofem, opiekunem medycznym, specjalistą od komunikacji między ludźmi, odbędą wolontariat w hospicjum lub domu opieki. Partnerami projektu są wrocławskie Hospicjum Bonifratrów, Miejskie Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu oraz Radio Wrocław.


5 września 2018
Wrocławski Teatr Współczesny poszukuje studentki/studenta do pracy w kasie biletowej w weekendy.


3 września 2018
Ruszyła sprzedaż biletów online. Kasa Wrocławskiego Teatru Współczesnego wznowi sprzedaż biletów 18 września [wtorek] - na 2 tygodnie przed premierą GARBUSA Sławomira Mrożka w reżyserii Marka Fiedora. Kasa WTW czynna będzie od wtorku do soboty od godz. 12.00 do 19.00.


31 sierpnia 2018
Na festiwalu Sopot non fiction o godz. 18.15 połączone ekipy aktorów Teatru im. Kochanowskiego w Opolu i Wrocławskiego Teatru Współczesnego zaprezentują efekty swojej tygodniowej rezydencji artystycznej we współpracy z reżyserką Katarzyną Kalwat. Na grudzień planowana jest premiera spektaklu GROTOWSKI NON FICTION realizowana jako koprodukcja wrocławsko-opolska. "Fascynuje nas zarówno Grotowski jako osoba odarta z mitu, jak i wielki reformator, twórca teatru ubogiego - wyznaje reżyserka.


25 sierpnia 2018
W ramach programu Wyspa na weekend Wrocławski Teatr Współczesny zaprasza w sobotę 25 sierpnia na PLENEROWE WARSZTATY TEATRALNE prowadzone przez aktorki WTW na Wyspie Słodowej we Wrocławiu:


10 lipca 2018
W związku z zapowiadanym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zamiarem ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego wyrażamy zdecydowane poparcie dla obecnej dyrektor Doroty Buchwald i kształtu prowadzonej przez nią instytucji.


3 czerwca 2018
Na Dużej Scenie WTW zagraliśmy RADIO ARMAGEDDON. TRANSMISJĘ Jakuba Żulczyka w reżyserii Tomasza Hynka po raz ostatni. Publiczność pożegnała spektakl owacją na stojąco!


21 maja 2018
Zapraszamy o godzinie 19.00 na projekcję spektaklu telewizyjnego NIE MA - na podstawie sztuki nagrodzonej w II Konkursie Dramaturgicznym STREFY KONTAKTU - w reżyserii Natalii Sołtysik zreazlizowanego przez Teatrotekę.


19 maja 2018
Na Dużej Scenie WTW odbędzie się prapremiera spektaklu PANI FURIA Grażyny Plebanek w reżyserii Krzysztofa Czeczota. Sztuka została nagrodzona w II Konkursie Dramaturgicznym STREFY KONTAKTU.Stopka

Zamknij