Wrocławski Teatr Współczesny

Menu główne

Wyszukiwarka

Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: YouTube
Przejdź do: Wersja kontrastowa
Przejdź do wersji polskiej serwisu
Go to english version

Wybierz kryteria fitrowania:
16 stycznia 2019

W związku ze śmiercią prezydenta Pawła Adamowicza i wprowadzeniem żałoby narodowej w dniu 19 stycznia 2019 r. (sobota) odwołany zostanie spektakl SZABERPLAC, MOJA MIŁOŚĆ.21 listopada 2018
GROTOWSKI NON-FICTION jest projektem zainspirowanym życiem i twórczością Jerzego Grotowskiego, który tworzył słynny Teatr 13 rzędów w Opolu i Teatr Laboratorium we Wrocławiu.


fot. Marcin Dominiak
20 listopada 2018
"Termomodernizacja budynku WTW we Wrocławiu - Remont i przebudowa budynku Wrocławskiego Teatru Współczesnego wraz z termomodernizacją i podniesieniem efektywności energetycznej"


15 listopada 2018
Opublikowaliśmy repertuar na styczeń 2019 roku. Zagramy na Scenie na Strychu trzy spektakle - premierowo GROTOWSKI NON-FICTION Krzysztofa Szekalskiego (Koprodukcja z Teatrem im. Jana Kochanowskiego w Opolu), SZABERPLAC, MOJA MIŁOŚĆ Szymona Bogacza oraz GARBUS Sławomira Mrożka.


10 listopada 2018
Intensywnie prowadzimy warsztaty teatralne w ośmiu szkołach na terenie Dolnego Śląska m. in. we Wrocławiu, Trzebnicy i Legnicy w ramach projektu JAK POPRZEZ TEATR POZNAWAĆ ŚWIAT - dofinansowanego z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


1 listopada 2018
1-3 listopada aktorzy Wrocławskiego Teatru Współczesnego będą kwestować na pięciu wrocławskich cmentarzach na rzecz Wrocławskiego Hospicjum Bonifratrów. W imieniu podopiecznych Hospicjum z góry dziękujemy za wsparcie.


14 października 2018
W galerii Awangarda BWA Wrocław odbył się performans oparty o korespondencję dwojga wybitnych ludzi teatru, Marii i Edmunda Wiercińskich DOSŁOWNIE FIZYCZNY SKURCZ SERCA w reżyserii Marzeny Sadochy.


25 września 2018
Zapraszamy dziennikarzy na próbę medialną najnowszej premiery WTW - GARBUSA Sławomira Mrożka w reż. Marka Fiedora. Odbędzie się ona w Teatrze Muzycznym Capitol na Scenie Ciśnień we wtorek, 25 września - o godz. 13.00. Od godz. 12.45 Tatiana Drzycimska - rzecznik prasowy WTW - będzie czekać na dziennikarzy z materiałami prasowymi.


6 września 2018
Rozpoczynamy kolejny etap projektu edukacyjnego JAK POPRZEZ TEATR POZNAWAĆ ŚWIAT dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Młodzi ludzie, w wieku od 13 do 18 lat, z siedmiu szkół wrocławskich oraz z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy wezmą udział w warsztatach z psychologiem, filozofem, opiekunem medycznym, specjalistą od komunikacji między ludźmi, odbędą wolontariat w hospicjum lub domu opieki. Partnerami projektu są wrocławskie Hospicjum Bonifratrów, Miejskie Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu oraz Radio Wrocław.


5 września 2018
Wrocławski Teatr Współczesny poszukuje studentki/studenta do pracy w kasie biletowej w weekendy.Stopka

Zamknij