Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wynamjem napis

W budynku Wrocławskiego Teatru Współczesnego przy ul. Rzeźniczej 12 mieszczą się trzy sale: Duża Scena [231 miejsc na widowni], Scena na Strychu [100 miejsc] oraz Mała Scena [45 miejsc].

Teatr wynajmuje sale [wraz z profesjonalną obsługą] na konferencje, sympozja, jubileusze, koncerty, wystawy, przedstawienia zamknięte. Ceny konkurencyjne.

kontakt: Joanna Grzesiczak
tel.: 71 | 358-89-20
fax: 71 | 344 37 62
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

duża scena

 

Duża Scena to klimatyzowane, przystosowane dla widzów niepełnosprawnych wnętrze, mieszczące 231 wygodnych foteli, których układ zapewnia świetną akustykę i widoczność. Nad widownią mieści się nowoczesna kabina elektroakustyczna przystosowana m.in. do instalowania sprzętu do symultanicznego tłumaczenia tekstów. Pomieszczenie to znakomicie pełni funkcję sali konferencyjnej, w której można organizować sympozja, jubileusze, koncerty czy prezentacje. Za sceną znajdują się nowe,dobrze wyposażone garderoby oraz bufet teatralny. Do widowni Dużej Sceny przylega Foyer – na parterze mieszczą się szatnie, a na pierwszym piętrze, z pięknym widokiem na Odrę, znajduje się Kawiarenka Teatralna i mnóstwo przestrzeni umożliwiającej organizowanie konferencji prasowych, wystaw, wernisaży i bankietów.

PLAN SCENY

 

scena_01_www wynamjem_021 wynamjem_04 wynamjem_06

 

scena na strychu

 

Scena na Strychu mieści się na ostatnim piętrze budynku teatru [możliwy wjazd windą], pod kopułą przykrywającą dawny strych. Widownia może pomieścić 90 osób w różnych układach przestrzennych.

PLAN SCENY

str_02 str_04 str_05 str_06

mała scena

 

Mała Scena to najbardziej kameralna przestrzeń w naszym teatrze. Zaadaptowane piwniczne wnętrze z łukami sklepień i nieotynkowanymi ścianami może pomieścić ok. 45 foteli i pozwala na bardzo bliski kontakt między sceną a widownią.

 

mala scena

 ©2017 Wrocławski Teatr Współczesny        

Fundatorem strony jest:

youtube
intagram
facebook
bilety