Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

teatr dla rodzicow

wesołe żabki

W wybrane niedziele bezpłatnie zaopiekujemy się Waszym dzieckiem, kiedy Wy będziecie oglądać nasz spektakl.  

W specjalnie przystosowanej sali prowadzonej przez żłobek Wesołe Żabki, pełnej edukacyjnych zabawek, dziecko wesoło i bezpiecznie spędzi czas pod opieką wykwalifikowanych pedagogów. www.wesole-zabki.pl


 

UWAGA: Przed zakupem biletów na spektakl w ramach teatru dla rodziców prosimy upewnić się telefonicznie [71 358 89 22] czy mamy jeszcze wolne miejsca w Sali Zabaw.

 

regulamin

REGULAMIN OBOWIĄZUJĄCY W SALI ZABAW we Wrocławskim Teatrze Współczesnym prowadzonej przez Macieja Żabskiego WESOŁE ŻABKI

.1. Sala zabaw przeznaczona jest dla dzieci od 18 miesięcy do 10 lat. Ilość miejsc na Sali Zabaw jest ograniczona.

.2. Z opieki prowadzonej w sali zabaw korzystają tylko dzieci rodziców | opiekunów przebywających w tym czasie na spektaklu teatralnym odbywającym się we Wrocławskim Teatrze Współczesnym.

.3. Korzystanie z sali zabaw jest bezpłatne.

.4. Rodzice | opiekunowie zobowiązani są do wcześniejszego wypełnienia kwestionariusza dotyczącej dziecka i przesłanie jej najpóźniej do czwartku poprzedzającego wybrany spektakl. Dziecko bez wypełnionego kwestionariusza nie zostanie przyjęte na salę zabaw.

.5. Sala zabaw nie podejmuje się opieki nad chorym dzieckiem. Rodzic / opiekun zobowiązany jest przyprowadzać do niej zdrowe dziecko.

.6. Opieka nad dziećmi sprawowana jest w czasie trwania spektaklu teatralnego od momentu przyjęcia dziecka od rodzica / opiekuna do odebrania dziecka przez rodzica / opiekuna.

.7. Przyjmowanie i odbieranie dziecka odbywa się w miejscu wyznaczonym przez Wrocławski Teatr Współczesny.

.8. Dzieci wchodzą do sali zabaw w skarpetkach lub obuwiu zmiennym.

.9. Przed przystąpieniem do zabawy dzieci powinny być pozbawione przedmiotów takich jak: łańcuszki, kolczyki, zegarki, klucze.

10 Personel Sali Zabaw zastrzega sobie prawo do wywołania rodzica / prawnego opiekuna ze spektaklu w przypadku sytuacji tego wymagającej.

11 Za uszkodzenia [wynikające z nieprawidłowego używania] sprzętów, urządzeń, zabawek, jak i innych rzeczy stanowiących wyposażenie Sali Zabaw odpowiedzialność ponoszą rodzice / prawni opiekunowie.

12  Rodzice / opiekunowie dziecka ponoszą odpowiedzialność prawną za szkody na osobach i mieniu wyrządzone przez swoje dzieci.

13 Personel sali zabaw nie odpowiada za rzeczy pozostawione na terenie Sali Zabaw.

14 Personel sali zabaw nie jest uprawniony do podawania dziecku lekarstw.

15 Personel sali zabaw nie bierze odpowiedzialności za wypadki wynikające z tytułu nieprzestrzegania postanowień niniejszego regulaminu.

POBIERZ

kwestionariusz

.1. PROSIMY O POBRANIE PLIKU Z KWESTIONARIUSZEM.

.2. PROSIMY O ELEKTRONICZNE WYPEŁNIENIE KWESTIONARIUSZA ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI W NIM ZAWARTYMI.

.3. PROSIMY O ZAPISANIE PLIKU W FORMACIE .DOC LUB .PDF.

.4. PROSIMY O ODESŁANIE ZAPISANEGO PLIKU NAJPÓŹNIEJ TRZY DNI PRZED SPEKTAKLEM NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kwestionariusz przyjęcia dziecka do sali zabaw we Wrocławskim Teatrze Współczesnym
prowadzonej przez Macieja Żabskiego

POBIERZ

W razie wątpliwości lub pytań dotyczących kwestionariusza
prosimy o kontakt z kasą biletową pod nr tel. 71 358 89 22
[od wtorku do soboty w godzinach: 12.00-19.00; w niedziele i święta – na 2 godziny przed spektaklem]:


zdjęcia

fot. Elżbieta Kozak

 

SALĘ ZABAW WTW POLECAJĄ:
logo czas dzieci M m    logo Miasto Dzieci 01   

 ©2017 Wrocławski Teatr Współczesny        

Fundatorem strony jest:

youtube
intagram
facebook
bilety