Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

02 praktyki

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w instytucji kultury?
Zapraszamy na dwumiesięczne bezpłatne praktyki do Wrocławskiego Teatru Współczesnego!

W trakcie praktyk w WTW będziecie mieć niepowtarzalną okazję do poznania pracy poszczególnych działów teatru. Zdobędziecie praktyczną wiedzę z zakresu public relations, marketingu. Przyjrzycie się, jak wygląda nagrywanie spotów reklamowych, przeprowadzicie autorski wywiad z aktorami, poznacie tajniki kreowania wizerunku za pośrednictwem social mediów.

Chętni będą mogli także poznać pracę inspicjenta, wizażystki czy asystentki scenografa, czyli osób bezpośrednio zaangażowanych przy realizacji spektakli.

Oferujemy też bardziej skomplikowane zadania jak np. opracowanie strategii reklamowej lub przygotowanie autorskiego projektu graficznego na wybrany temat.

Czego wymagamy? Przede wszystkim pełnego zaangażowania oraz gotowości do podejmowania nowych wyzwań.

Do praktyki mogą przystąpić osoby pełnoletnie posiadające ważną legitymację szkolną lub studencką oraz ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków [takie ubezpieczenie zapewnia m.in. karta Euro26 lub ISEC].

Zgłoś swoją kandydaturę już dziś, wysyłając CV z listem motywacyjnym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Jeśli masz pytania, zadzwoń – 71 | 358 89 54

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

 ©2017 Wrocławski Teatr Współczesny        

Fundatorem strony jest:

youtube
intagram
facebook
bilety