Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Error:
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42

AKTUALNOŚCI

22 listopada

Zapraszamy ZAMEK Franza Kafki z angielskimi napisami. Po spektaklu zapraszamy widzów na spotkanie z aktorami.

16 listopada

Zagramy ZAKUP Z DOSTAWĄ NA MIEJSCE z audiodeskrypcją. Darmowe wejściówki dla osób z dysfunkcjami wzroku. Rezerwacja biletów pod numerem: 71 358 8 920 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .Projekt we współpracy z Fundacja Na Rzecz Rozwoju Audiodeskrypcji Katarynka. Dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

27 października

 

Szanowni Państwo, z przyczyn niezależnych od teatru odwołane zostały spektakle listopadowe POCZEKALNIA 6-2-0. Kasa zwraca pieniądze za bilety do 5 listopada 2017. Przepraszamy za utrudnienia!

 

24 października

 

Licealiści z Kępna wzięli udział w specjalnych warsztatach wprowadzających do spektaklu Paternoster Helmuta Kajzara w reż. Marka Fiedora, które przeprowadziła Katarzyna Migdałowska. Uczniowie mieli okazję zaprezentować samodzielnie skontruowane scenki teatralne, analizowali biografię autora dramatu oraz przyjrzeli się różnym znaczeniom słowa 'paternoster'.

 

 

14 października

 

Angielskie napisy do spektaklu SKRZYWIENIE KRĘGOSŁUPA Ingrid Lausund. Zagramy 14 września o 19:00 na Dużej Scenie. Tym razem wykorzystamy dwa duże ekrany, które ułatwią czytanie napisów.

 

24 września

 

Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Łucji Burzyńskiej - aktorki Teatru Polskiego we Wrocławiu. We Wrocławskim Teatrze Współczesnym zagrała m. in. w Kalece z Inishmaan w reż. Iwony Kempy, Senacie Belzebuba Witkiewicza w reżyserii Pawła Szkotaka, Cafe Panica w reż. Łukasza Czuja, Księdze Hioba w reż. Piotra Cieplaka, w Nakręcanej Pomarańczy w reż. Jana Klaty,Uciekającym Samolocie w reż. Jarosława Tumidajskiego, ...np. Majakowski w reż. Krystyny Meissner, Pułapce Tadeusza Różewicza w reż. Gabriela Gietzkyego.

Marek Fiedor - dyrektor Wrocławskiego Teatru Współczesnego - wraz z całym zespołem składa wyrazy najszczerszego wspóczucia i smutku Rodzinie i Bliskim.

 

19 września

Zaprosiliśmy dziennikarzy na konferencję prasową i próbę medialną z okazji nowego sezonu teatralnego 2017/2018, na której zaprezentowaliśmy fragment prapremiery spektaklu Szaberplac, moja miłość Szymona Bogacza w reżyserii Tanji Miletić. Przedstawiliśmy też naszą propozycję na najbliższe miesiące. Będą to trzy prapremiery - Pidżamowcy Mariusza Sieniewicza (tekst wyróżniony w II Konkursie Dramaturgicznym STREFY KONTAKTU) w reżyserii Marcina Libera, Genialna przyjaciółka Eleny Ferrante (scenariusz powstał na podstawie tetralogii neapolitańskiej włoskiej pisarki) w reżyserii Weroniki Szczawińskiej oraz Pani Furia Grażyny Plebanek (debiut dramaturgiczny wyróżniony w II Konkursie Dramaturgczinym STREFY KONTAKTU) w reżyserii Krzysztofa Czeczota. czytaj więcej...

 

19 września

Osoby z dysfunkcjami wzroku i słuchu zapraszamy po odbiór darmowych wejściówek na spektakl PANNA NIKT Tomka Tryzny z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na Polski Język Migowy. Współpracujemy z Fundacją Na Rzecz Rozwoju Audiodeskrypcji Katarynka. Posłuchaj audiowstępu: https://www.youtube.com/watch?v=dIYE_xZozGc i obejrzyj zapowiedź w PJM: https://www.youtube.com/watch?v=x2p_lD3DogA. Wejściówki do odbioru w kasie WTW. Telefon: 71 358 8 920 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Projekt dofinansowano ze środku Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

10 września

Rodziców z pociechami zapraszamy do Teatru dla Rodziców. 10 września zagramy dla Was GARNITUR PREZYDENTA Maliny Prześlugi. Kiedy Wy będziecie oglądać spektakl, my zaopiekujemy się Waszym dzieckiem w specjalnie przygotowanej sali zabaw. Bilety można zamawiać online: http://194.181.148.35/Rezerwacja/Default.aspx?event_id=1770&typetran=0&returnlink=~/mvc/pl?sort=Flow&date=2017-09

 

2-3 września

Na specjalne życzenie naszych widzów DOPPELGANGER Sandry Szwarc w reżyserii Jacka Poniedziałka zagramy ponownie! 2-3 września na Dużej Scenie o godzinie 19:15. Zapraszamy!

 ©2017 Wrocławski Teatr Współczesny        

Fundatorem strony jest:

youtube
intagram
facebook
bilety
Follow Us