Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Error:
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42

AKTUALNOŚCI

19 września

Zaprosiliśmy dziennikarzy na konferencję prasową i próbę medialną z okazji nowego sezonu teatralnego 2017/2018, na której zaprezentowaliśmy fragment prapremiery spektaklu Szaberplac, moja miłość Szymona Bogacza w reżyserii Tanji Miletić. Przedstawiliśmy też naszą propozycję na najbliższe miesiące. Będą to trzy prapremiery - Pidżamowcy Mariusza Sieniewicza (tekst wyróżniony w II Konkursie Dramaturgicznym STREFY KONTAKTU) w reżyserii Marcina Libera, Genialna przyjaciółka Eleny Ferrante (scenariusz powstał na podstawie tetralogii neapolitańskiej włoskiej pisarki) w reżyserii Weroniki Szczawińskiej oraz Pani Furia Grażyny Plebanek (debiut dramaturgiczny wyróżniony w II Konkursie Dramaturgczinym STREFY KONTAKTU) w reżyserii Krzysztofa Czeczota. Czytaj więcej...

19 września

 

Osoby z dysfunkcjami wzroku i słuchu zapraszamy po odbiór darmowych wejściówek na spektakl PANNA NIKT Tomka Tryzny z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na Polski Język Migowy. Współpracujemy z Fundacją Na Rzecz Rozwoju Audiodeskrypcji Katarynka. Posłuchaj audiowstępu: https://www.youtube.com/watch?v=dIYE_xZozGc i obejrzyj zapowiedź w PJM: https://www.youtube.com/watch?v=x2p_lD3DogA. Wejściówki do odbioru w kasie WTW. Telefon: 71 358 8 920 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Projekt dofinansowano ze środku Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

10 września

Rodziców z pociechami zapraszamy do Teatru dla Rodziców. 10 września zagramy dla Was GARNITUR PREZYDENTA Maliny Prześlugi. Kiedy Wy będziecie oglądać spektakl, my zaopiekujemy się Waszym dzieckiem w specjalnie przygotowanej sali zabaw. Bilety można zamawiać online: http://194.181.148.35/Rezerwacja/Default.aspx?event_id=1770&typetran=0&returnlink=~/mvc/pl?sort=Flow&date=2017-09

 

2-3 września

Na specjalne życzenie naszych widzów DOPPELGANGER Sandry Szwarc w reżyserii Jacka Poniedziałka zagramy ponownie! 2-3 września na Dużej Scenie o godzinie 19:15. Zapraszamy!

 ©2017 Wrocławski Teatr Współczesny        

Fundatorem strony jest:

youtube
intagram
facebook
bilety
Follow Us