Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Error:
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42

NAUKA CHODZENIA - „trudniej dzień dobrze przeżyć, niż napisać księgę”

Nauka chodzeniaw reżyserii Pawła Miśkiewicza to spektakl-wędrówka przez dramaty, prozę i poezję Tadeusza Różewicza. Reżyser zbudował spektakl z szeregu scen, często urwanych, niedokończonych, pozornie wyrwanych z kontekstu. W spektaklu aktorzy nie są przypisani do postaci. Przyjmują coraz to nowe wcielenia, krążą w przestrzeni metafor, spostrzeżeń i intuicji Poety.

 

"Teatr Współczesny. Premierę „Nauki chodzenia” zapamiętam na długo, dzięki bardzo dobrej inscenizacji Pawła Miśkiewicza i dwóm wspaniałym kreacjom aktorskim. Wyjątkowo niełatwo jest ułożyć w jedno przedstawienie wiele tekstów Tadeusza Różewicza. Zadanie od początku zdawało się karkołomne, ale reżyser i scenarzysta wyszedł z niego zwycięsko, przeplótł teksty dramaturgiczne z poetyckimi i prozatorskimi, klejąc z nich coś, co na pozór jest nie do sklejenia".

Małgorzata Matuszewska, Gazeta Wrocławska

 

2 szary ciemniejszy4 szary ciemniejszy NO PHOTO1 szary ciemniejszy
godzina
180 min.
[1 przerwa]
bilety
miejsca

numerowane
duza scena szary
Duża Scena

premiera: 7 października 2016

 

26 paź czw 18:30  kup bilet pomaranczowy
27 paź pt 18:30  kup bilet pomaranczowy
28 paź sb 18:30  kup bilet pomaranczowy


 

 ©2017 Wrocławski Teatr Współczesny        

Fundatorem strony jest:

youtube
intagram
facebook
bilety
Follow Us