Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kasa biletowa


Kasa Wrocławskiego Teatru Współczesnego
ul. Rzeźnicza 12
tel. 71 358 89 22
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

kasa WTW na czas remontu zlokalizowana jest na III piętrze w pokoju 323

ze względu na prace remontowe godziny otwarcia biura sprzedaży i kasy biletowej są zmienne. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 609 809 909 i 605 907 415

 

linia4


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - rezerwacja biletów [od dnia ukazania się repertuaru na stronie www.wteatrw.pl]
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - wysyłanie repertuaru teatru oraz dodatkowych informacji o spektaklach na indywidualne konta odbiorców

 

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży 
[od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 - 16.00]:
tel.: 71 358 820, 71 358 89 41

 

linia4

 

UWAGA: Rezerwacji biletów można dokonać WYŁĄCZNIE telefonicznie, e-mailowo a także osobiście - w kasie WTW [w godz. 12:00-19:00] lub w biurze promocji i sprzedaży w godzinach [w godz. 9:00-16:00]. 

UWAGA: Osoby spóźnione na spektakl nie będą wpuszczane na widownię. Osobom tym nie przysługuje zwrot pieniędzy za bilety.

UWAGA: Na widowni panuje całkowity zakaz jedzenia i picia. Należy pamiętać, że jedzenie i picie podczas spektaklu przeszkadza aktorom i innym widzom w odbiorze przedstawienia. 



linia4

 

PROSIMY O PRZEMYŚLANY ZAKUP, PONIEWAŻ KASA BILETOWA NIE PRZYJMUJE ZWROTÓW 

ceny biletów


Ceny biletów:
normalny – 32 zł, ulgowy – 24 zł*

 


* Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom [do 26. roku życia], emerytom i rencistom.
Uprawnienia do korzystania z ulgi są sprawdzane w kasie i weryfikowane przy wejściu.

 

płatności


SPOSOBY PŁATNOŚCI:

.1. gotówką w kasie Teatru,

.2. kartą płatniczą w kasie Teatru,

.3. przelewem na konto Teatru – nie później, niż na 3 dni robocze poprzedzające datę rozpoczęcia wydarzenia. Za datę wpłaty uważa się dzień wpływu pieniędzy na konto Teatru: PKO BP S.A. 1 O/Wrocław 80 1020 5226 0000 6102 0564 0109,

.4. przez serwis płatności – Dotpay na www.wteatrw.pl / bilety on_line,

.5. faktury VAT za zakupione bilety wystawiamy tylko na podstawie paragonu fiskalnego w ciągu 7 dni od daty sprzedaży,

.6. aby otrzymać fakturę VAT, należy wysłać dane niezbędne do jej wystawienia. na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

rezerwacja i sprzedaż biletów


WARUNKI SZCZEGÓŁOWE REZERWACJI I SPRZEDAŻY:

.1. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie. 71 358 89 53, 71 358 89 41, 71 358 89 22 
oraz internetowo e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

.2. Zarezerwowane bilety należy wykupić w terminie uzgodnionym podczas dokonywania rezerwacji.

.3. Prosimy o przestrzeganie uzgodnionego podczas dokonywania rezerwacji terminu odbioru biletów.

.4. Po upływie wyznaczonego terminu nieodebrane rezerwacje są zwalniane do sprzedaży.

.5. W przypadku rezerwacji biletów dla grup zorganizowanych prosimy o kontakt z Działem Promocji i Sprzedaży tel.71 358 89 41, 358 89 53 lub kasą biletową Teatru tel. 71 358 89 22, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

.6. Potwierdzenie telefonicznej rezerwacji (w przypadku zamówienia powyżej 10 miejsc) prosimy przesyłać na e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

. 7. W przypadku zakupu biletów online należy podać pełne dane kontaktowe [imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail].

.8. Przy odbiorze biletów należy podać numer rezerwacji lub Imię i Nazwisko, na które dokonana była rezerwacja oraz w przypadku przelewu dokument wpłaty. Zamówione i opłacone przez internet bilety należy odebrać w kasie teatru, najpóźniej na 30 min. przed spektaklem.

.9. Osoby uprawnione do zniżek zobowiązują się okazać przy odbierze biletów dokument uprawniający do zniżki.

10 Teatr nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowo dokonane Płatności w Serwisie.

11 W przypadku braku wpływu środków w terminie, rezerwacja zostaje anulowana.


POSTANOWIENIA KOŃCOWE

.1. Osoby spóźnione na spektakl nie będą wpuszczane na widownię. Osobom tym nie przysługuje zwrot pieniędzy za bilety.

.2. Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom, emerytom i rencistom. Uprawnienia do korzystania z ulgi są sprawdzane w kasie i weryfikowane przy wejściu.

.3. Miejsca na Scenie na Strychu, Małej Scenie są nienumerowane.

.4. Podczas spektakli obowiązuje zakaz filmowania i fotografowania oraz zakaz używania telefonów komórkowych.

.5. Zwroty biletów przyjmowane są wyłącznie w przypadku odwołania przedstawienia, bądź zmiany daty lub godziny prezentacji spektaklu z winy organizatora. W tych przypadkach zwrot możliwy tylko za okazaniem paragonu fiskalnego.

.6. Regulamin obowiązuje od dnia 01.07.2014 r.

 


bilety online

 
ZAKUP BILETÓW ONLINE:

krok 1: kliknij przycisk BILETY on_line [po prawej stronie]

krok 2: wybierz miejsce i typ biletu [normalny lub ulgowy],

krok 3: wpisz niezbędne dane,

krok 4: dokonaj płatności,

krok 5: potwierdzenia dokonania zamówienia wysłane będzie drogą elektroniczną na podany adres e-mail,

krok 6: odbierz w kasie opłacone zamówienie podając kod transakcji (wysyłany na adres e-mail) najpóźniej pół godziny przed spektaklem.

* System sprzedaży internetowej umożliwia zakup nie więcej niż 8 pojedynczych biletów na jeden spektakl
* Brak możliwości zakupu biletu za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej nie oznacza braku biletów w kasie teatralnej.

 

REGULAMIN SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

.1. Regulamin jest wydany przez Wrocławski Teatr Współczesny z siedzibą we Wrocławiu 50–132, ul. Rzeźnicza 12, organizatora wydarzeń.

.2. Regulamin kierowany jest do wszystkich osób dokonujących zakupu biletów na stronie www.wteatrw.pl.

.3. Celem regulaminu jest ustalenie zasad internetowej sprzedaży biletów oraz warunków ich odbierania przez kupującego.

.4. Poprzez rejestrację w serwisie kupujący wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora, w celu realizacji zamówienia, niezbędnego kontaktu z kupującym, oraz w celu wszelkich działań niezbędnych do funkcjonowania systemu sprzedaży biletów.

.5. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany daty, godziny rozpoczęcia oraz miejsca odbycia wydarzenia, z przyczyn będących poza kontrolą Organizatora. W takim przypadku organizator nie będzie zobowiązany do żadnej rekompensaty lub odszkodowania wobec posiadacza biletu. Bilet nie podlega zwrotowi i zachowuje swoją ważność.

.6. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania każdego wydarzenia bez wcześniejszego uprzedzenia. Organizator nie będzie zobowiązany do żadnej rekompensaty lub odszkodowania wobec posiadacza biletu, poza zwrotem sumy, na jaką opiewał bilet na wydarzenie, które zostało odwołane. Zwrot pieniędzy za bilety możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania wydarzenia przez Organizatora, za okazaniem paragonu fiskalnego lub faktury.

.7. Proces zakupu biletu przebiega zgodnie z instrukcją na stronie www.wteatrw.pl.

.8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działania osób trzecich mających na celu zakłócenie transmisji danych w trakcie dokonywania zakupu oraz za wszelkie działania kupującego lub osób trzecich, mające na celu nieautoryzowane korzystanie z systemu sprzedaży.

.9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za skutki działania Siły Wyższej. Za Siłę Wyższą uznaje się okoliczności, zdarzenia niezależne od woli Organizatora, na których wystąpienie Organizator nie ma wpływu, powodujące, że wykonanie zobowiązań jest niemożliwe, lub że może być uznane za niemożliwe do zrealizowania.

10 Po rozpoczęciu przedstawienia nie można wchodzić na widownię. Spóźnionym widzom Teatr nie zwraca należności za niewykorzystane bilety.

 POBIERZ

 ©2017 Wrocławski Teatr Współczesny        

Fundatorem strony jest:

youtube
intagram
facebook
bilety